Aktivity školy‎ > ‎

eTwinning

Aktuality

  • Naše nejnovější aktivity, které souvisí s naší účastí v projektu.
  • Prezentace o partnerské škole
    Přidáno v 22. 4. 2014 1:51, autor: Tomáš Zgažar
  • Konec našeho projektu Naše prezentace sme si dlouho nacvičovaly aby sme měli správnou výslovnost a nekoktali různá slova . Po dlouhém cvičení sme přednesly náše prezentace na anglickém odpoledni . A prezentace ještě předvedem nižším ...
    Přidáno v 21. 4. 2014 8:16, autor: david.popelka@zsbelotin.cz
  • Dokončení a odprezentování prací Ve čtvrtek 10.4.2014 proběhlo ve škole Jazykové odpoledne kde vybrané děti odprezentovaly své práce o polském městě Kolonowskie. Tímto dnem byl projekt ukončen, ale pokud nás v nejbližší ...
    Přidáno v 13. 4. 2014 11:13, autor: Neznámý uživatel
Zobrazení příspěvků 1 - 3 z 7 Zobrazit více »

Proč?

e Twinning umožňuje partnerství škol v Evropě. Pomocí tohoto prostředí mohou děti díky projektu komunikovat  v cizím jazyce s vybranými partnery v rámci celé Evropy. Nemusí jít přitom jen o komunikaci, děti partnerských škol se také mohou následně potkat.

Co?

Máme již oficiální partnerství se školou v Polském městě Kolonowskie. Přijali jsme proto jejich výzvu k účasti na projektu The wonders of our homeland, v němž žáci naší školy mají na základě informací získaných od žáků z partnerské školy vytvořit prezentaci o městě  a oblasti Kolonowskie a naopak žáci polské školy zase vytvořit prezentaci o našem regionu.

Kdo?
Žáci 7. a 8. třídy pod vedením paní učitelky Gabriely Fibichové.

.
Jak?
Formou emailu, skypu, chatu mají informace získat. Formou prezentací, fotokoláží, videí
 následně tyto informace zpracovat. Podrobnější informace o průběhu projektu budou podávat redaktoři David Popelka a .... v okně Nejnovější zprávy.
Kontaktní osobou na naší škole je Jitka Kavalová.