Aktivity školy‎ > ‎eTwinning‎ > ‎

Aktivity v projektu

Prezentace o partnerské škole

přidáno: 22. 4. 2014 1:50, autor: Tomáš Zgažar   [ aktualizováno 22. 4. 2014 1:51 ]

Konec našeho projektu

přidáno: 21. 4. 2014 8:16, autor: david.popelka@zsbelotin.cz   [ aktualizováno 21. 4. 2014 8:16 ]

Naše prezentace sme si dlouho nacvičovaly aby sme měli správnou výslovnost a nekoktali různá slova . Po dlouhém cvičení sme přednesly náše prezentace na anglickém odpoledni . A prezentace ještě předvedem nižším ročníkům v češtině . A tíms  projektem skončíme ;) .s pozdravem David

Dokončení a odprezentování prací

přidáno: 13. 4. 2014 11:13, autor: Neznámý uživatel

Ve čtvrtek 10.4.2014 proběhlo ve škole Jazykové odpoledne kde vybrané děti odprezentovaly své práce o polském městě Kolonowskie. Tímto dnem byl projekt ukončen, ale pokud nás v nejbližší době děti z Kolonowskie navštíví, naše práce jim ukážeme.

Dokončování prací

přidáno: 12. 3. 2014 7:42, autor: Neznámý uživatel

Od minulého příspěvku jsme v projektu eTwinning stihli vykomunikovat informace o Kolonowskie a udělat prezentace v prostředí Googlu. Právě teď doděláváme prezentace na dané témata. Jak budou všechny prezentace hotové, budeme je prezentovat na Jazykovém odpoledni.

Co už jsme stihli v projektu eTwinning udělat?

přidáno: 10. 1. 2014 7:25, autor: Neznámý uživatel

Rozjezd tohoto projektu není moc rychlý a je trochu zmatený, ale i přes to se snažíme s dětmi z Polska spolupracovat. Například dnes jsme na stránky eTwinningu zveřejnili zpracované práce- každý na dané téma. U nás ve třídě máme 3 témata - Památky okolo Bělotína, Přírodní památky v okolí Bělotína a naše Škola. O průběhu projektu vás budeme informovat já Nikola Šímová a Kristýna Kupková :)

Co jsme již v projektu zvládli :)

přidáno: 7. 1. 2014 9:24, autor: david.popelka@zsbelotin.cz

Napsali jsme o sobě popis např. jaký máme oblíbený předmět , co posloucháme,jaká je naše rodina,jací jsme my...
Poté nás paní učitelka Fibichová rozdělila do dvojic a dala nám určité téma například jedna dvojice má udělat historii Bělotína , druhá popis Bělotína.... Projekty se nám už rísují.A brzy přidám další informace. David Popelka

Spouštíme stránky

přidáno: 20. 12. 2013 3:58, autor: David Hawiger

V těchto dnech se škola aktivně zapojila do spolupráce v rámci projektu eTwinning. Současně s tím spouštíme na webu školy stránky a hledáme z řad žáků redaktory.