Páťáci mají svůj třídní tablet

přidáno: 2. 2. 2015 3:47, autor: David Hawiger   [ aktualizováno 2. 2. 2015 3:48 ]

Jak jsme informovali na konci minulého školního roku, získali jsme v projektu In-Generation certifikát úspěšné pilotní školy. Náš úspěch přitom nezůstal bez povšimnutí a dostali jsme příslib od regionální firmy, že v případě dalšího úspěchu přispěje k odměně těm dětem, které se aktivně zapojí.

Takže nám udělala radost informace, že projekt pokračuje i v tomto školním roce a to prostřednictvím tzv. mINi-projektů. Do těch se zapojili naši páťáci, kteří ve spolupráci s paní učitelkou Lukačovičovou a paní zástupkyní Kavalovou ukázali, jak se dá rozvíjet internetová gramotnost ve výuce výtvarné výchovy a angličtiny (koukněte na fotoreportáž).

Výsledek jsme odeslali k posouzení a opět jsme byli úspěšní! Navíc firma Max-Servis s.r.o. splnila svůj slib a finančně přispěla, takže po dohodě s vedením projektu In-Generation jsme mohli pořídit hodnotnou cenu. V den rozdávání vysvědčení naši páťáci obdrželi mimořádný dar - a pokud se o něj budou dobře starat, zůstane jim až do deváté třídy!