V souvislosti s vystoupením budeme plnit úkoly

přidáno: 17. 11. 2013 2:48, autor: David Hawiger
Jak bylo napsáno v oficiálních informacích školy, na chystané vystoupení mohou žáci přinést se svolením rodičů svá mobilní digitální zařízení (foťák, kameru, mobil či tablet). I proto můžeme se pokusit realizovat některé úkoly, jež budou zadány jednotlivým třídám.
Plnění úkolů bude zahrnuto do hodnocení předmětu Informatiky formou plusových bodů za dobrovolné aktivity.

Rozpis úkolů pro jednotlivé třídy

Páťáci
Vaším úkolem bude sepsat reportáže z jednotlivých částí vystoupení. Kromě textu budu zvlášť ohodnocené příspěvky, které budou doplněné o dvě fotografie. Tyto reportáže budou napsány na třídní web.

Šesťáci
V této třídě si vyzkoušíme skupinovou práci na prezentaci vystoupení. Ve třídě se rozdělíte na 5-6 členné skupiny, které společně vytvoří nasdílenou online prezentaci. Přitom využijí fotky, videa i vlastní texty.

Sedmáci
Žákům této třídy jsme umožnili přístup na G+ a pozvali jsme je na událost. Jejich úkolem bude nejprve aktuálně komentovat dění během vystoupení, včetně zasílání fotek. Následně budou sedmáci sledovat práci šesťáků a sedmáků a přenesou je na Google+.

Osmáci a deváťáci
Vás bychom chtěli požádat o sestavení videopříběhů z vystoupení, které zkompletuje texty, videa, zvuk a fotky (doporučuji krátké šoty, rozhovory, momenty, texty a kresby). Zároveň bychom uvítali sestavení dotazníků (například určení nejlepší sklady, scénky, ankety o využitých zařízeních apod.).,