Škola informuje


Vernisáž a malování na chodníku

přidáno: 12. 6. 2018 3:55, autor: Jitka Kavalová

Ve čtvrtek nás čeká vernisáž výstavy v šatnách TJ Sokol, přijďte zahájit výstavu prací dětí MŠ a ZŠ o půl druhé. Vězte, že Vaše děti jsou šikovné a pod vedením svých vyučujících vytváří hotová díla a stojí za to je vidět. Pokud Vám to nevyjde ve čtvrtek, máte možnost prohlédnout si výstavu během sobotního  odpoledne v průběhu pivních slavností.
Od půl čtvrté pak pořádáme na školním hřišti malování na chodníku na téma "Kde domov můj". Pro malíře v pěti kategoriích jsou připraveny hodnotné ceny. Jitka Kavalová

LETNÍ KONCERT

přidáno: 12. 6. 2018 3:53, autor: Jitka Kavalová

Přijměte pozvání na tradiční LETNÍ KONCERT našich pěveckých sborů a dětí pobočky ZUŠ Hranice. Oba školní sbory pilně trénovaly a mají pro Vás se svou dirigentkou Adélou Dudovou připravený nový a zajímavý repertoár. Přijďte je podpořit ve středu v 17 hodin do sálu naší školy v 1. patře spojovací budovy. Těšíme se na Vaši účast.  Jitka Kavalová

Dárky ke Dni dětí

přidáno: 12. 6. 2018 3:52, autor: Jitka Kavalová

Vážení rodiče, školáci,
neslavíme Den dětí tradičně 1. června, ale v rámci Pivních slavností sportovním dnem. Dárkem bude také koncert skupiny Abraka, a to v pondělí 25. června v dopoledních hodinách. 
Sportovní den proběhne tento pátek od 12 hodin, tedy po vyučování. Budeme rádi, když sportovního dne využijí i školáci, kteří nechodí do školní družiny, tedy, když jim dovolíte, aby zůstali ve škole i po vyučování. Pozvali jsme členy Klubu koloběžkářů z Lipníka, kteří pro děti uspořádají koloběžkové závody na zadní záhumenní cestě. Pozvali jsme také děvčata, která se věnují novému sportu se švihadly - ropeskypinku. Dívky předvedou své vystoupení a naši žáci si poté mohou tento sport vyzkoušet. Věřím, že svým dětem účast na sportovním dni umožníte, přestože "není povinná". Jde o obohacení činnosti jejich volného času.  Jitka Kavalová

Další setkání dětí českých a polských škol

přidáno: 12. 6. 2018 3:51, autor: Jitka Kavalová

V pátek 8. června se žáci ZŠ Bělotín účastnili sportovního dne ve Stříteži nad Ludinou. Soupeřili s družstvy z Hustopeč nad Bečvou, Hranic, domácí Stříteže a dalšími třemi z Polska. Naši školu reprezentovali žáci 7. třídy. Pro diváky byl zajímavý zejména turnaj ve floorbalu a pro soutěžící zase orientační běh. Mezi celkem 7 družstvy obsadili sedmáci 4. místo a domů tak přivezli medaile i pohár. Pro všechny bylo připraveno zdravé občerstvení a na závěr měli možnost zatančit si při diskotéce.  Marcel Hrubý

Sběr starého papíru

přidáno: 20. 4. 2018 5:36, autor: Jitka Kavalová

Vážení rodiče, školáci a naši příznivci!
Je tu opět sběrová soutěž. Sbíráme starý papír! Příští týden jej můžete vozit od pondělí do pátku v době od 7:00 do 8:00 a odpoledne od 15:00 do 16:00 hodin do školního areálu  k hasičárně. Výtěžek bude použit na materiál či hračky do školní družiny a ceny pro vítěze nejrůznějších školních soutěží. Svoz od domů bude ve čtvrtek 26. 4. 2018. 

Týden dopravní výchovy

přidáno: 20. 4. 2018 5:35, autor: Jitka Kavalová

Milí školáci, 
příští týden je na naší škole ve znamení dopravní výchovy. Od pondělí budou na asfaltové ploše nachystány překážky na jízdu zručnosti. Můžete se samozřejmě se svolením rodičů dostavit do školy na kole a odpoledne po vyučování nebo v hodině volna trénovat zdolávání jednotlivých překážek. Překážky zůstanou na hřišti i v odpoledních hodinách, abyste mohli trénovat až do večera.
Během příštího týdne budou žáci 4. až 9. třídy absolvovat jízdu zručnosti v rámci SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ. Součástí školního kola je i znalost předpisů, cyklista je totiž také účastník silničního provozu a měl by pravidla silničního provozu, týkající se cyklistů, rozhodně znát. Silnice totiž není hřiště. 
Testy budete psát v hodinách OV nebo PČ také v průběhu příštího týdne. Na nástěnce vedle sborovny už visí testové otázky i s výsledky, takže každý z vás může uspět, když se dopředu připraví. Žáci s nejlepšími výsledky obdrží cenu a také mohou postoupit do oblastního kola v Hranicích. 

Ukliďme svět, ukliďme Česko

přidáno: 26. 3. 2018 9:11, autor: Jitka Kavalová

V letošním roce se opět připojíme k akci UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO. 
Akce se koná 7.dubna. Sraz ve všech obcích je v 8:30, 
v Bělotíně naproti OÚ
v Kunčicích u hasičské zbrojnice
v Nejdku u školy
v Lučicích u obecné školy. 
Pro účastníky je po ukončení připraveno malé občerstvení. Zvu nejen turisty, ale všechny školáky a jejich rodiče. Za turistický kroužek Jitka Kavalová

Březnová turistika

přidáno: 26. 3. 2018 9:09, autor: Jitka Kavalová

Sobotní turistika do Klimkovic se vydařila. Krásné počasí, úžasná Lesní stezka s průlezkami, houpačkami, posilovacími prvky, interaktivními tabulemi, prostě paráda. Areál klimkovických lázni byl také zajímavý a nechybělo ani malé sladké občerstvení. Dobrý tip na výlet. Vřele doporučuje 19 spokojených turistů.

Pohlednice

přidáno: 26. 3. 2018 7:08, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 26. 3. 2018 9:00 ]

Postcrossing statistic:

We sent postcard for over three years.
We sent 185 popstcards to 37 countries.
We received183 postcards from 35 countries.
Our cards traveled 583,193 km
The most postcard wrote Filip Navrátil, Petr Mácha and Jakub Krejčíř from class 4.
Viola Mrázková and Martin Hančík from class 5.
Thank you very much for their activity.
The most interesting cards are from the South Africa, Taiwan, Japan, California, Canada, India, China, Hong Kong, Australia, Madeira, Indonesia Malaysia and Singapore.
The most cards we received from Germany, Russia and U.S.A.
My pupils have chance to practice English through writing postcard. 

You can see some of our receiving cards in our galery.

If you have some interesting cards you can bring them to school and we will sent them to all over the world. Have a nice day. Teacher Jitka K.Odkaz

Kraslicovník Bělotínský

přidáno: 12. 3. 2018 9:31, autor: Jitka Kavalová

Blíží se Velikonoce, ráda bych, aby se před naší školou objevil znovu v celé své kráse KASLICOVNÍK BĚLOTÍNSKÝ. Své originální kraslice můžete nosit už od pondělí do školy do košíků, umístěných naproti mé kanceláře, tedy na vnitřní knihobudce. Tvořit je můžete i v hodinách výtvarky či ve školní družině. Nezapomeňte kraslici opatřit úzkou mašlí v délce cca 40 cm. V letošním roce nebudu vyhodnocovat, kdo donese víc kraslic. Prostě se uvidí, kdo se zapojí, kdo naše prostředí v období Velikonoc chce vylepšit. Už se moc těším, naší japonské třešni v minulých letech velikonoční kabátek velmi slušel.

1-10 of 230