Barevné dny

přidáno: 27. 4. 2017 2:15, autor: Jitka Kavalová   [ Aktualizováno 27. 4. 2017 12:11 uživatelem David Hawiger ]
Prohlédněte si všechny fotky v klidu.
Výsledky soutěže o nejbarevnější třídu jsou tu, deváťáci si ve cvičení z matematiky procvičili procenta. Absolutním vítězem je sedmá třída, všichni žáci přišli po všechny tři dny v patřičných kostýmech, tedy v pondělí v zeleném, v úterý ve žlutém a ve středu vskutku v originálních crazy kostýmech. Prokázali tedy smysl pro recesi, zároveň smysl pro kolektiv.  Odměnou jim bylo sladké pokušení - řez Eskymo, na kterém si pochutnali i s paní učitelkou. Ve svých šatnících našli žluté oblečení také všichni z pětky, crazy den si užili všichni žáci z 2, 5 a 7! K dětem se přidala také většina učitelů, jak je vidět, smysl pro humor je ještě nepřešel : )
Druzí byli páťáci s 98%
třetí druháci s 92%
čtvrtí třeťáci s 82%
pátí šesťáci s 76%
šestí prvňáci s 68%
nejméně se do barevných dnů zapojili žáci 8., 4. a 9. třídy, příští rok si třeba zablbnou, uvidíme.