Čteme dětem - Ranní čtení

přidáno: 13. 3. 2014 2:10, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 13. 3. 2014 2:11 ]
Víte, kdo je Julin! Je to třeťák, do školy nechodí, ale jezdí. Má rád počítače, závody, psy, a samozřejmě rodiče a kamarády. Je to obyčejný a docela chytrý kluk.

A víte, kdo je César? Je to "prvňák", do školy nechodí, ale běhá. Má rád dobré jídlo, výlety, lidi, své pány a kamarády. Je to docela šikovný Julinův asistent. Jsou s Julinem nejlepší přátelé a společně zvládnou úplně všechno!

Je březen - Měsíc knihy, a tak není na škodu, sáhnout po nějaké knížce. Nabízím Vám od pondělí 17. března ranní čtení v družině.

Pro koho?
Pro žáky 1. až 4. třídy, kteří mají rádi knížky, anebo se chtějí dozvědět, jaké příhody spolu prožívají hrdinové knížky Ivony Březinové Kluk a pes.

Kdy a kde?
Poprvé v pondělí 17. března, dále kvůli plavání až ve čtvrtek 21. března, v pátek 22. března, v pondělí 24. března, ve čtvrtek 27. března a v pátek 28. března. Vždy od 7.00 hodin v družině.

Co potřebuješ?
Vůbec nic, z knížky bude číst paní Kavalová a vy budete jen poslouchat. Můžete si přinést polštářek a klidně si k tomu poslouchání lehnout. Na závěr se pokusíme o ilustrace k příběhům. Samozřejmě dobrovolníci. Obrázky pak vystavíme nejen ve škole!

Tak teď zbývá už jen zeptat se rodičů a párkrát si přivstat. Hezké chvilky s knížkou přeje Jitka Kavalová!