Další den na Švarné Hance

přidáno: 10. 6. 2015 13:30, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 10. 6. 2015 13:37 ]
Středa proběhla za krásného počasí, přestože při ranním pohledu z okna to tak nevypadalo. Dopoledne netradiční vyučování - druháci pozorovali les, život v lese samozřejmě formou hry. Páťáci luštili speciální vydání novin a závodili s matematikou v přírodě. Odpoledne jsme společně prošli bosou nohou pocitový chodník, někteří nadšenci několikrát, a pak absolvovali okruh pod lyžařským vlekem na Charbulák. Cestou jsme stavěli domky pro lesní skřítky. Na chatu jsme se vrátili až na večeři. Večerní program vyplnili páťáci překvapením. Zahráli nám divadlo Mrazíka. Své divadelní umění v bleskovém nastudování předvedly i učitelky s vychovatelkou, které zahrály dětem divadelní kvíz. Děti svým vystoupením pobavili jak páťáci, tak dospěláci.

Další den na Švarné Hance