Halloweenská soutěž 2012

přidáno: 5. 11. 2012 23:11, autor: Tomáš Zgažar   [ aktualizováno 5. 11. 2012 23:14 ]

Každoročně na naší škole pořádáme soutěž o nejlepší dlabanou dýni či halloweenský výrobek. Nejinak tomu bylo i letos.Soutěže se zúčastnilo 22 nadšenců od těch nejmenších až po ty nejstarší osmáky. A jak to dopadlo?

Největší obdiv získala obrovská dýně Čarodějnice od N. Bartošíkové. Těsně za ní druhé místo obsadili sourozenci J. a D. Ozogánovi se svým Dubovým strašákem.Třetí příčka patřila T. Czyžovi a jeho Pálivci s dýní.Na čtvrtém místě skončili sourozenci R. a M. Račkovi se svou dýňovou lucernou Jackem a páté místo obsadila M. Lašáková a její Svatý anděl.

Poděkování patří všem dlabačům za skvělé nápady a trpělivost. Dále dík patří všem třídám 1.stupně,vychovatelkám a paní J.Janečkové za krásnou výzdobu vstupní haly naší školy a samozřejmě i p.uč.J.Vyhnánkové, která vítězům ušila povlaky na polštáře s halloweenským motivem. Těšíme se na další HAPPY SPOOKY HALLOWEEN!!!

Halloween 2012