Jazykově poznávací pobyty našich žáků

přidáno: 23. 9. 2015 13:43, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 24. 9. 2015 6:03 ]
Od 17. do 21. září se jedenáct našich dětí ze 7. až 9. třídy zúčastnilo jazykově poznávacího pobytu v Německu, konkrétně v partnerském městě Bělotína Hochstu. Průběh a dojmy nebudu prozrazovat, neboť na článku děti ještě pracují.

Další vzdělávací akcí bude v říjnu také jazykově kulturní pobyt tentokráte 20 dětí v anglickém Oxfordu.  Podrobnější program si můžete prohlédnout v přidaném souboru. Žáci v obou případech absolvují 9 hodin výuky jazyka, dalším programem je pak poznávání kulturních či historických památek dané země. Mohou si tak rozšířit nejen své jazykové znalosti, ale také znalosti o životě a reáliích země Evropské unie.

Jsme rádi, že se naši žáci zúčastnili pobytu právě v partnerské obci, o níž získali povědomí a mohou tak navázat na již tradiční partnerská setkání i v budoucnu, ať už při studijních pobytech nebo při tradičních návštěvách na bramborových slavnostech.
ĉ
Jitka Kavalová,