Můžeme si pomáhat

přidáno: 8. 3. 2016 13:55, autor: Jitka Kavalová
Milí rodiče a žáci,
jistě víte o naší pomoci, nebo dokonce i sami nám pomáháte získat peníze pro naši adoptovanou holčičku Brendu z Afriky. Každé Vánoce také posíláme peníze na onkologické oddělení Olomoucké nemocnice, vybrané na Vánočním koncertu naší školy. Proč tedy nepomoct ještě někomu dalšímu, abychom měli o něco hezčí pocit v našem srdci.
Vybrali jsme si nakladatelství UMUN v Liberci, které vyhledává talentované umělce s tělesným postižením a nabízí pak k prodeji např. pohlednice, kalendáře nebo dárkové tašky, které tito umělci namalovali ústy nebo nohama. Zakoupením jejich uměleckých výtvorů můžeme pomoci lidem handicapovaným, kteří tak vidí, že jejich práce má smysl.
Pohledy, kalendáře i jiná umělecká díla si můžete vybrat na adrese www.umun.cz, objednat potom na emailu umunzsbelotin@gmail.com nebo na objednávkovém formuláři umístěném na nástěnce v přízemí hlavní školní budovy. Hromadnou objednávku za všechny zájemce pak vyřídí Tereza Tomečková a David Popelka. Termín uzavření objednávek je 1. dubna 2016.                                                                        žáci 9. třídy