Na "muzikál" za internetovou gramotností

přidáno: 17. 11. 2013 2:45, autor: David Hawiger   [ aktualizováno 17. 11. 2013 2:49 ]
V rámci projektu In-Generation se naše škola v pondělí 25.11. zúčastní interaktivního vystoupení. Jedná se pásmo hudebních skladeb a dramatických scének, které jsou zacíleny na internetovou gramotnost.

A právě díky tomuto zaměření uvítáme, když budou žáci budou během vystoupení využívat digitální technologie - především své mobily, ale i foťáky, videokamery a tablety. Podmínkou jejich využití je mimo jiné i souhlas rodičů.

Chcete-li se podívat na fotografie z vystoupení i jiných aktivit projektu, můžete navštívit stránky +IN-Generation.

Pro žáky školy připravujeme úkoly, o kterých se můžete dočíst v příspěvku V souvislosti s vystoupením budeme plnit úkoly