Nová cirkusová třída čeká na budoucí prvňáčky

přidáno: 12. 2. 2014 23:40, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 19. 2. 2014 7:23 ]

Zápis dětí do 1. třídy

3.2. 2014 proběhl zápis do 1. třídy. Budoucí školáky čekalo velké překvapení a to zcela nově vybavená třída. Skříňky jako šapito, spousta zvířátek, nastavitelné lavice i židle, velká televize, počítač s dotykovou obrazovkou, obrovské bílé tabule, to vše rozzářilo oči nejen dětem, ale i dospělým.

Během zápisu si děti vyzkoušely zavázat botu klaunovi, určovaly pořadí zvířátek, která přivážel vlak do cirkusu, počítaly cvičená zvířata ( některé děti zvládly tento úkol dokonce anglicky) a řešily další úkoly pro posouzení školní zralosti.

Čekání na samotný zápis si děti zpříjemňovaly prací na interaktivní tabuli, hraním stolních her a vybarvováním obrázků s cirkusovou tématikou. Ani rodiče nepřišli zkrátka. Zatímco děti plnily zábavnou formou  různé úkoly, rodiče si mohli vychutnat kávu a výborné zákusky, které připravili zaměstnanci školy. Nechyběla ani prohlídka školy v doprovodu dvou klaunů.

Poděkování patří  všem , kteří se podíleli na přípravě zápisu, firmě BBA Hranice, která přispěla sponzorským darem,  zastupitelstvu obce a panu Milanu Hanákovi za krásnou a moderně vybavenou třídu.

Miroslava Bartošíková