Odpoledne s poezií

přidáno: 31. 3. 2014 8:13, autor: Jitka Kavalová

Minulý týden se konala recitační soutěž, které se zúčastnilo 34 recitátorů. Soutěžilo se ve třech kategoriích.

V 1. kategorii, kterou tvořili žáci 1. a 2. třídy, zvítězila Nela Drozdová, druhá byla Kristýna Máchová a na 3. místě se umístila Viola Mrázková.

Druhou kategorii zastupovali žáci třetí až páté třídy. Zde byla nejlepší Julie Andrysová, 2. místo získala Nela Čechová a třetí místo obsadil Tomáš Czyž.

Třetí kategorie byla nejpočetnější, tvořili ji žáci 6. až 9. třídy. V této kategorii byla udělena dvě třetí místa – ta získali David Popelka a Barbora Číhalová. Na 2. místě se umístila Karolína Máchová a absolutní vítězkou, neboť se nám líbila ze všech recitátorů nejvíce, se stala Adéla Koubková.

Všem recitátorům děkujeme za účast a za čas, který strávili učením se básní. Těšíme se, že se s mnohými zase sejdeme příští rok.

Petra Jeřábková