Okresní kolo dopravní soutěže

přidáno: 11. 5. 2016 14:10, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 11. 5. 2016 14:11 ]
11. května proběhlo okresní kolo dopravní soutěže. Poctivě jsme se připravovali, každý z osmi reprezentantů piloval to, co mu v oblastním kole nejméně šlo, a tak starší žáci hlavně testy, mladší i zdravovědu a jízdu na dopravním hřišti v Hranicích. Snaha se vyplatila, mladší družstvo s malou obměnou (Tadeáš Červený namísto Tomáše Kopeckého) obsadilo krásné 3. místo a starší žáci se ztrátou 6 bodů na medailovou pozici obsadili 4. místo. Pěkný výsledek, vždyť připravit se na vyšší kolo během pár dnů nebylo jednoduché. Všichni si zaslouží pochvalu.Obzvlášť pak Radim Novotný, který nezískal ani jeden trestný bod a byl vyhlášen absolutním vítězem v jednotlivcích.

Ráda bych na tomto místě poděkovala všem soutěžícím, ale také kolegům, kteří mi s přípravou dětí na soutěž pomáhali:
Katce Navrátilové  a Nadi Šváčkové za zdravovědu a Ivanu Fibichovi za testy.