přidáno: 3. 5. 2012 7:33, autor: Jitka Kavalová
Vskutku velké poděkování patří všem zaměstnancům školy za pomoc při organizaci mistrovství ČR v mažoretkovém sportu. Naše škola poskytla zázemí více než pěti stovkám sličných dívek, slečen a žen a to od 7. hodiny ranní do 18. hodiny večerní. Zázemí by nebylo možné poskytnout ani bez pomoci našich žáků, někteří měli služby na patrech budovy, někteří vykonávali roli hostesek nebo pomáhali u předávání medailí. Nakonec také pomáhali při úklidu třídy. Poděkování patří Jakubu Trochtovi ze 4.třídy, šesťákům A.M.Tenglerové, R. Račkovi, J. Šímovi, sedmačkám G. Regecové, K. Janečkové, N. Bartošíkové, K. Dostálové, S. Drozdové, S. Sivákové, D. Vykové, osmákům B. Grohmannovi, N. Havranové, G. Vašíčkové, A. Vašíčkové, a deváťákům P. Novosadové, K. Šímové, M. Švarcovi.M. Surovíkovi, J. Bubelovi, O. Šustalovi a  D. Trochtové. Právem si zaslouží pochvalu.