Poslední zprávy ze Švarné Hanky

přidáno: 11. 6. 2015 16:20, autor: Jitka Kavalová
O průběhu dnešního dne si můžete udělat obrázek z prezentace fotek. Den začal jako každý jiný rozcvičkou. Ranní vyučování obou tříd probíhalo v přírodě, proč ne, počasí nám vskutku přálo. Odpolední zábavné hry a soutěže pro změnu v lese, večeře také v přírodě - opekli jsme si buřty, a vidíte, jak nám chutnaly. Na fotkách můžete vidět také vyhodnocení soutěží, které probíhaly po celý týden, děti spolupracovaly a všechny úkoly plnily s nadšením. Pochvala patří jak jim, tak pedagogům, kteří si pro ně všechny aktivity připravili. Večer jsme zakončili nočním pozorováním oblohy hvězdářským dalekohledem. Viděli jsme planety, hvězdy, hvězdokupy i vzdálenou galaxii. Týden utekl jako voda a my na příjemně prožitý týden budeme už jen vzpomínat.

Poslední fotky ze Švarné Hanky