Recitační odpoledne

přidáno: 5. 12. 2016 10:44, autor: Jitka Kavalová

Úterní listopadové odpoledne jsme strávili na naší škole ve společnosti poezie, neboť se konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve třech kategoriích a na ty nejlepší čekaly diplomy a knižní odměny.

V nejmladší kategorii, kterou tvořili žáci první a druhé třídy, zvítězila Klára Navrátilová, druhá byla Barbora Pribulová a na třetím místě skončila Karolína Kubešová.

V prostřední kategorii získal první místo David Duda, druhé Nela Drozdová a o třetí se dělili Filip Navrátil a Eliška Lubojatzká.

V poslední kategorii se porotě nejvíce líbila Johana Kutálková, která jako jediná přednesla prozaický text. Na druhém místě zabodoval Tomáš Czyž a třetí místo obsadil Petr Sekula.

Děkuji všem, kteří se soutěže zúčastnili.

A pokud vás nějaká báseň zaujme, tak si ji schovejte, třeba se vám bude hodit, až se sejdeme zase za rok na recitačním odpoledni.                                                 Petra Jeřábková