Školní ples a karneval

přidáno: 20. 1. 2014 5:49, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 20. 1. 2014 6:14 ]

V Bělotíně tančili dospělí i děti

Každým rokem v lednu připravuje ZŠ a MŠ Bělotín společně se Sdružením přátel školy Školní ples a Dětský maškarní karneval.

Páteční večer patřil rodičům, kteří se přišli pobavit a zatancovat si při hudbě KALEJ. Večerní zábavu obohatilo vystoupení žáků 6. - 9.třídy tanečního kroužku DANCE AEROBIC, pod vedení Nikoly Havranové, která získala již několik ocenění ve skupině Zumba.

Odvážila se do svého umění Zumby zasvětit i místní ženy a muže, se kterými po několik večerů nacvičovala taneční show. Tanečníci sklidili obrovský úspěch a museli vystoupení zopakovat. Komu se nepoštěstilo vyhrát v tombole zajímavou cenu, potěšil se alespoň dobrým jídlem, pitím či tancem. Rodiče se na plese bavili až do ranních hodin. Proto jistě uvítali volnou sobotu, kterou mohli věnovat odpočinku před dalším zábavným dnem, na který již netrpělivě čekaly jejich děti.

Maškarním karnevalem letos děti provázely pomocnice klauna HOPSALÍNA se svým taneční programem. Odpoledne plné tance a soutěží si děti náramně užily, odnesly si domů spoustu dárečků a sladkostí z tomboly.

Poděkování si jistě zaslouží všichni rodiče a učitelé, kteří oba zábavné dny připravovali, zvláště pak za Sdružení rodičů paní Táňa Novosadová. Děkujeme rovněž sponzorům.

karneval