Soutěž o nejhezčí dlabanou dýni

přidáno: 6. 11. 2016 13:09, autor: Jitka Kavalová   [ Aktualizováno 6. 11. 2016 23:29 uživatelem Tomáš Zgažar ]

Každoročně na naší škole pořádáme soutěž o nejlepší dlabanou dýni či halloweenský výrobek. Nejinak tomu bylo i letos. Do soutěže přihlásilo 19 výrobků 17 nadšenců z první až šesté třídy. Všechny výrobky, většinou dlabané dýně,  byly velmi zdařilé a hodnotící měli těžkou úlohu ve výběru těch nejlepších. Porotu tvořilli žáci všech tříd, učitelé a správní zaměstnanci. Vybrali a ocenili 6 nejlepších výtvorů.

Největší obdiv získala obrovská dýně Indián Davida Dudy ze třetí třídy. Těsně za ní druhé místo obsadila Valerie Kubalčíková ze třetí třídy se svým Zvířecím barem. Třetí příčka patřila Nele Janovské z druhé třídy za její Stonožku. Na čtvrtém místě se umístila  Dobrá nálada od Lucie Novotné z druhé třídy, páté místo obsadila Leona Ptáčková ze čtvrté třídy se svým Listonošem Strašivým a na šestém místě skončil Pavouk Lucie Kotlářové z páté třídy.

Poděkování patří všem "dlabačům" za skvělé nápady a trpělivost. Další díky patří žákům čtvrté a hochům sedmé a osmé třídy, kteří v pracovní výchově vytvořili krásnou podzimní a halloweenskou výzdobu v přízemí naší školy, samozřejmě i paní učitelce Jaroslavě Vyhnánkové, která vítězům vyrobila fleecové netopýry a  všem zúčastněným halloweenská zapichovátka.  Těšíme se na další skvělé nápady v příštím roce.

Napsala G. Fibichová