Sportovní úspěchy

přidáno: 14. 5. 2012 8:30, autor: Jitka Kavalová
V neděli 13. května se v Blansku uskutečnil 3. ročník soutěže Dívka aerobiku a Dívka zumby 2012. Této soutěže se zúčastnily i 4 dívky naší školy, a to Nikola Šímová a Sára Švarcová ze 6. třídy a Nikola Havranová a Denisa Čechová z 8. třídy.
Všechny tyto dívky soutěžily ve třech disciplínách - módní přehlídka, překážková dráha a zumba nebo aerobik.
Ve velké konkurenci dívek z celé České republiky si dokázaly poradit a vybojovaly krásné umístění.
Nikola Havranová v kategorii Dívka zumby, ve které soutěžily dívky od 14 do 17 let, vybojovala krásné 3. místo a odvezla si tak domů titul II. vícemiss.
Denisa Čechová soutěžila v nejpočetněji zastoupené kategorii Dívka aerobiku pro dívky od 14 do 17 let a získala 1. místo v disciplíně Módní přehlídka, dále postoupila mezi 6 nejlepších do velkého finále, které se uskuteční na konci září rovněž v Blansku. Děvčatům blahopřejeme!
Nutno podotknout, že do soutěže dívky připravuje naše bývalá žákyně Denisa Biskupová, která tuto sobotu získala jeden z dalších titulů, a to Miss Vyškov. I Denise blahopřejeme a děkujeme jí za to, že se věnuje naší mládeži na poli sportovním.