Úspěch mladých cyklistů

přidáno: 20. 5. 2014 0:06, autor: Jitka Kavalová
Ve čtvrtek 15. května se konalo v Hranicích na dopravním hřišti oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Za velmi nepříznivého počasí - déšť a silný vítr - se ho zúčastnila i 2 družstva našich žáků. Připravovali se na jízdu zručnosti, na jízdu podle pravidel silničního provozu, na zdravovědu a ovládání dopravních předpisů, značek i řešení dopravních situací. Svou úlohu zvládli velmi dobře. Starší žáci obsadili 1. místo se stobodovým náskokem před druhou Stříteží a mladší pěkné 2. místo zase se stobodovou ztrátou za Stříteží. Za reprezentaci si odnesli pěkné věcné ceny. Samozřejmě všem zúčastněným žákům patří velké poděkování.  Radim Raček a Nikola Šímová stáli na stupni vítězů mezi nejlepšími jednotlivci - obsadili 2. a 3. místo. Gratulujeme! Svým umístěním si obě družstva vybojovala účast v okresním kole, které proběhne ve středu 21. května v Hranicích. Popřejme jim hodně zdaru.

Družstva soutěžila v následujícím složení:
Mladší žáci: Marek Havran, Radim Schoř, Lucie Drdová a Gabriela Vaculová
Starší žáci: Kristýna Kupková, Nikola Šímová, Radim Novotný a Radim Raček