Vánoční koncerty

přidáno: 1. 1. 2015 13:41, autor: Jitka Kavalová
Před Vánocemi naše škola uspořádala pět vánočních koncertů -  poprvé v Kunčicích, tradičně v Nejdku, v Polomu a  dva koncerty v Bělotíně. Na těchto koncertech již tradičně vystoupily 2 sbory naší školy, dále žáci bělotínské pobočky ZUŠ Hranice, naši učitelé a ranní koncert pro školu zpestřilo vystoupení dětí naší mateřské školy. Vstupné z těchto koncertů každoročně posíláme na konto nadace Šance, která pomáhá onkologicky nemocným dětským pacientům olomoucké fakultní nemocnice. V letošním roce odešleme částku o 3 tisíce vyšší než v loňském roce a to 18 000 korun.
Kromě těchto koncertů vystupoval ještě náš sbor jako host na koncertě v Suchdole.
Děkujeme všem účinkujícím za přispění k vánoční atmosféře a hlavně paní učitelce Dudové, která  všechny 3 sbory dirigovala.