V úterý bylo ve škole živo

přidáno: 6. 12. 2017 8:18, autor: Jitka Kavalová

V úterý 5.12.2017 nepřišel do naší školy jen Mikuláš s čerty a andělem, ale konalo se také školní kolo recitační soutěže. Je opravdu potěšující, že se sešlo na 40 recitátorů, kterým přihlížela spousta dalších žáků.

V tzv. nulté kategorii, kterou tvořili žáci prvních tříd, vyhodnotila porota jako nejlepší Adélu Hynčicovou a Jakuba Kantora.

V první kategorii, kterou tvořili žáci 2. a 3. třídy, zvítězila Tereza Navrátilová, na druhém místě se umístila Karolína Kubešová a třetí skončila Barbora Czyžová.

Ve druhé kategorii žáků 4. a 5. tříd zvítězil Filip Navrátil, druhé místo získal David Duda a třetí příčka patřila Nikol Vážanské.

Ve třetí kategorii žáků 6. a 7. třídy porotu nejvíce zaujal výkon Nely Drozdové, dále Agáty Surovíkové a třetí místo získal Tomáš Czyž.

V poslední kategorii nejstarších žáků se nejvíce líbil přednes Davida Sookyho, na druhém místě skončil Petr Koubek a třetí místo si odnesla Anna Motlochová.

Všem žákům a jejich učitelům děkuji za přípravu a těším se na shledání s poezií zase za rok.

Petra Jeřábková